E-TMGD

Kurumsal

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ’in 22 Mayıs 2014’te resmi gazetede yayımlanmasının ardından insan ve çevre sağlığı için önem arz eden Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması (ADR) geçiş sürecinde sistematik ve entegre bir çalışmanın gerekliliğini fark etmemek mümkün değildi.

Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olarak çıktığımız yolda ilk aşama için Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Malatya ve Mersin illerimizde eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. 49 saatlik yoğun ders programından oluşan TMGD eğitimlerinin başarılı olmak için yeterli olmadığının farkında olarak eğitim dönemleri dışında da her daim kursiyerlerimizin yanında duruyoruz. Soru bankaları, tekrar eğitimleri, deneme sınavları ve uzaktan eğitim programlarıyla sadece sınav başarısı değil, ADR’nin temel mantığını kavrama imkânı da sağlıyoruz.

TMGD eğitimlerinin yalnızca bakanlıkça yapılan sınavda başarılı olup sertifika sahibi olmaya hak kazanmak demek olmaması gerektiğinin, iş hayatında tam donanımlı TMGD’lerin bulunmasının yalnızca kurumsal bir zorunluluk değil, insani bir görev olduğunun bilincinde, eğitim alan kursiyerlerimizi çalışma arkadaşları olarak görüyor, sertifika sahibi olduktan sonra da yalnız bırakmıyoruz. TMGD Danışmanlık A. Ş. bünyesinde sektör odaklı eğitimler ve çalışma olanakları sunuyoruz.

E-TMGD ailesi olarak ülkemiz için yeni ancak bir o kadar da geç kalınmış bu konuda elimizi taşın altına koymaktan ve sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

{"title":"E\u011fitimler","show_title":"0","post_type":"course","taxonomy":"","term":"","post_ids":"","course_style":"recent","featured_style":"images_only","masonry":"0","grid_columns":"clear6 col-md-2","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"1","infinite":"1","pagination":"0","grid_excerpt_length":"100","grid_lightbox":"1","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
No Posts Id's found in given Custom Post Type. ..more..
Loading..
No more to load
Araç çubuğuna atla